Brosch med gammalslipade diamanter total vikt ca 1 ct, platina, längd 5.5 cm, total vikt 4.6 g. Signerad "CARTIER PARIS" numrerad 9230 samt med franska kontrollstämplar.
Tilläggslista
Slitage
×
Logga in
Kunde inte logga in