BESTICKSSERVIS, stål, 47 delar, Mikael Björnstjerna, Boda Nova,

"Oval steel".

6 st gafflar längd 18,5 cm
6 st gafflar längd 21 cm
6 st knivar längd 16,5 cm
6 st knivar längd 19 cm
6 st skedar längd 16 cm
6 st skedar längd 19 cm.

1 st såssked,
2 st smörknivar
1 st osthyvel, 1 st ostkniv
2 st uppläggningsskedar,
1 st fiskgaffel
1 st tårtspade
2 st tranchebestick

Bruksskick. Repor.

Utropspris
2 000 SEK