SKÅP, 1960-tal.

SKÅP, 1960-tal.

Dörrpar med bakomvarande hyllplan. Svärtade ben. Bredd ca 155, djup ca 44, höjd ca 115 cm. Nyckel finns.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Skrapmärken. Flertalet större fläckar. Förslitningsskador vid lås. Det ena låset fungerar ej.

Utropspris
2 000 SEK