JOAKIM ALLGULANDER, "Kansas city", blandteknik, signerad och daterad 2012.
Bladstrl. 38x28 cm.
Jfr. sid 106 i boken "Trust me" Joakim Allgulander / Selected Works", 2013. Isbn: 978-91-637-3418-2
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK