Monogramsignerad MS och daterad - 95 a tergo. Svart tusch på plexiglas 24,5 x 19,5.
Alkuperä - Provenienssi
Donerad av konstnären.
Näyttelyt
Galleri Scharper-Sundberg 1995
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui