Signerad Bruno Liljefors och daterad 1919. Duk 65 x 90 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Tidigare i Fru Signe Liljefors samlingar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui