128 föremål
Slagbord, 18-1900-tal.
5d 2 tim
Slagbord, 18-1900-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord, "café table"  Hope 2000-tal.
5d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bänk/sideboard 1900-talets första hälft.
7d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK