347 föremål
Golvfigurin, Italien, 1980-tal.
3d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3d 7 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, "Soffa 5", Grythyttan.
3d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
3d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilhelm Kåge, vas "Argenta", Gustavsberg 1951.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
3d 9 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
3d 9 tim
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
4d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
4d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
4d 7 tim
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d 7 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten,  soffa "Samspel".
4d 8 tim
8 700 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
5d 4 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Carl Malmsten, skrivbord, "Guldheden".
6d 3 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 3 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

88. Hans Hedberg, skulptur, äpple, fajans, Biot, Frankrike.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
Fair warning
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK