Lila respektve gultonad med motiv av vilda djur samt en man och en kvinna på en strand. Signerade Wilke Adoldsson-88-0136 respektive Wilke Adolfsson 88 0129. Höjd 28,5-29 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
2 000
179
189
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
28 maj 17:15
2 000 SEK