Signerad Nyborg. Signerad P. Nyborg och daterad 2023 a tergo. Duk 133 x 54 cm.
Vågig duk.
Klubbat pris
2 200
193
205
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
14 maj 19:41
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
14 maj 19:40
2 000 SEK
14 maj 19:40
1 900 SEK
14 maj 8:19
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
14 maj 5:49
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
14 maj 0:52
700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
13 maj 17:52
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
12 maj 21:41
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1