Seppo Koho, taklampor, ett par, "Secto 4200", Secto Design, Finland 2000-tal.

Formpressad björk med svart laminat. För en ljuspunkt. Etikettmärkta. Höjd 60 cm.

Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
4 600
404
429
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 maj 19:07
4 600 SEK
15 maj 19:07
4 501 SEK
15 maj 19:04
4 100 SEK
15 maj 19:04
4 000 SEK
15 maj 18:31
3 700 SEK
15 maj 18:31
3 500 SEK
15 maj 17:52
3 200 SEK
9 maj 10:16
2 600 SEK
9 maj 9:08
2 400 SEK
9 maj 5:40
2 200 SEK
8 maj 23:12
2 000 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

393. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Effsingen", rölakan, ca 248 x 157 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK