Claesson Koivisto Rune, fåtölj, "Gran Turismo", Swedese.
Helstoppad fåtölj med mönstrad textilklädsel. Benställning av kromad metall. Märkt Swedese med tygetikett. Sitthöjd 36, bredd 76, höjd 79 cm.
Slitage. Klädsel med ställvisa skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10