Signerad och daterad 1988, märkt 2/2. Brons 25 x 34,5 x 35 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
810
9 064
856
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
29 maj 18:05
810 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
29 maj 18:00
790 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
29 maj 17:36
770 EUR
29 maj 17:36
750 EUR
29 maj 17:33
720 EUR
29 maj 17:32
700 EUR
29 maj 17:32
700 EUR
18 maj 5:54
670 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 maj 5:54
650 EUR
17 maj 21:21
640 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
17 maj 20:30
102 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1