Signerad Leif Ericson. Daterad 1999 a tergo. Duk 131 x 102 cm.
God kondition.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
8 200
733
774
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (20 bud)
28 jan 17:29
8 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 jan 17:29
8 000 SEK
28 jan 17:29
8 000 SEK
28 jan 17:26
7 200 SEK
28 jan 17:26
7 000 SEK
28 jan 16:45
6 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
28 jan 14:07
6 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 jan 14:07
5 800 SEK
28 jan 14:07
5 600 SEK
28 jan 10:45
5 400 SEK
28 jan 9:55
5 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jan 9:55
5 000 SEK
28 jan 9:55
5 000 SEK
28 jan 9:54
4 800 SEK
28 jan 9:54
4 600 SEK
27 jan 23:12
4 200 SEK
27 jan 19:29
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 jan 12:35
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
22 jan 9:26
1 100 SEK
22 jan 1:27
1 000 SEK