Signerad Leif Ericson. Daterad 1977 på etikett a tergo. Pannå 122 x 91 cm.
God kondition.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
9 700
867
916
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
28 jan 15:09
9 700 SEK
28 jan 15:09
9 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 jan 15:08
9 200 SEK
28 jan 15:08
9 000 SEK
28 jan 15:08
7 200 SEK
28 jan 15:08
7 000 SEK
28 jan 14:08
5 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
28 jan 14:08
5 500 SEK
28 jan 13:52
5 400 SEK
28 jan 13:36
5 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 jan 13:30
5 000 SEK
28 jan 13:30
5 000 SEK
28 jan 13:18
4 800 SEK
28 jan 13:18
4 600 SEK
28 jan 10:42
4 400 SEK
27 jan 21:53
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 jan 13:58
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
22 jan 20:54
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 jan 16:48
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1