Signerad Leif Ericson. Även signerad a tergo. Duk 38 x 38 cm.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
4 850
433
458
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (20 bud)
28 jan 17:05
4 850 SEK
28 jan 17:05
4 650 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jan 16:29
4 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jan 16:25
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 jan 16:24
4 000 SEK
28 jan 16:24
3 800 SEK
28 jan 16:24
3 600 SEK
28 jan 16:24
3 400 SEK
28 jan 16:24
3 200 SEK
28 jan 16:24
3 000 SEK
28 jan 16:20
2 800 SEK
28 jan 15:38
2 600 SEK
28 jan 15:29
2 400 SEK
28 jan 15:29
2 400 SEK
28 jan 15:18
2 200 SEK
28 jan 15:16
2 000 SEK
28 jan 15:16
2 000 SEK
28 jan 14:47
1 900 SEK
28 jan 10:28
1 800 SEK
22 jan 21:46
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1