Signerad Leif Ericson och daterad 2013. Duk 38 x 38 cm.
God kondition.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
4 700
420
444
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
28 jan 16:31
4 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jan 16:30
4 500 SEK
28 jan 16:30
4 310 SEK
28 jan 16:07
4 110 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 jan 16:07
3 910 SEK
28 jan 15:05
3 700 SEK
28 jan 15:05
3 500 SEK
28 jan 15:05
3 410 SEK
28 jan 15:04
3 210 SEK
28 jan 15:04
3 010 SEK
28 jan 15:04
2 810 SEK
28 jan 15:04
2 610 SEK
28 jan 15:04
2 410 SEK
28 jan 15:04
2 210 SEK
28 jan 14:33
2 010 SEK
28 jan 14:33
1 910 SEK
28 jan 11:11
1 800 SEK
22 jan 21:04
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 jan 16:43
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1