Selected Jewellery

Förgyll vardagen i höst och bjud på tidlösa smycken som följer höstens trender såsom tjusiga örhängen, både massiva och minimalistiska smycken, ringar med färggranna ädelstenar, diamanter och pärlsmycken.

37 föremål
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

378. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röda åttan", rölakan, ca 298 x 202 cm, signerad MMF.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK