TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Stomme i trä. Grönmålade. Två stolar med ribbor. Sitthöjd 45 cm.
Bord, längd 100 cm. Bredd 60 cm. Höjd 77 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK