SVEN HANSSON, olja på duk, signerad Sven Hansson 1958.
Sjöbodar. 67 x 92 cm.
Ytslitage. Fläckar, mindre färgbortfall.
Proveniens
Konstnärens familj.
Klubbat pris
2 600
232
246
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
16 dec 2018 21:47
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
16 dec 2018 21:41
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
16 dec 2018 21:31
2 200 SEK
16 dec 2018 21:31
2 000 SEK
16 dec 2018 21:31
1 900 SEK
16 dec 2018 21:31
1 800 SEK
16 dec 2018 21:30
1 600 SEK
16 dec 2018 21:30
1 500 SEK
16 dec 2018 21:30
1 300 SEK
16 dec 2018 21:30
1 200 SEK
15 dec 2018 20:37
950 SEK
15 dec 2018 20:37
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
15 dec 2018 20:30
800 SEK
15 dec 2018 20:30
750 SEK
10 dec 2018 19:27
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
10 dec 2018 19:27
400 SEK
8 dec 2018 16:01
300 SEK