LARS ENGLUND, Tuschteckning, signerad och daterad -49.
Utan titel. 20 x 21 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
1 000
89
94
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
28 okt 2018 21:05
1 000 SEK
8
28 okt 2018 21:05
950 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
28 okt 2018 21:04
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
8
28 okt 2018 21:04
850 SEK
28 okt 2018 20:58
800 SEK
28 okt 2018 20:58
770 SEK
28 okt 2018 20:08
670 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 19:39
620 SEK
28 okt 2018 19:39
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 18:36
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 18:36
500 SEK
27 okt 2018 20:21
455 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
19 okt 2018 21:57
405 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 okt 2018 21:57
355 SEK
19 okt 2018 21:57
350 SEK
18 okt 2018 10:54
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1