TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk. Signerad a tergo 2004.
120x34 cm.
Smärre slitage.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
5 700
509
538
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
8 apr 2018 22:39
5 700 SEK
8 apr 2018 22:39
5 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
8 apr 2018 22:38
5 250 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
8 apr 2018 22:36
5 050 SEK
8 apr 2018 22:36
5 000 SEK
8 apr 2018 22:36
4 700 SEK
8 apr 2018 22:36
4 500 SEK
8 apr 2018 22:34
3 533 SEK
8 apr 2018 22:34
3 333 SEK
8 apr 2018 21:03
3 000 SEK
8 apr 2018 21:03
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
8 apr 2018 21:02
2 600 SEK
8 apr 2018 21:02
2 400 SEK
8 apr 2018 20:28
2 200 SEK
8 apr 2018 20:28
2 000 SEK
7 apr 2018 23:31
1 600 SEK
5 apr 2018 23:32
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
30 mar 2018 19:41
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 mar 2018 10:30
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1