Möbler

150 föremål
Abelardo Gonzalez, soffbord, 2000-tal.
2 tim 6m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 1”, Fogia.
1 tim 42m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1900-tal .
19 tim 10m
Bockbord, 1900-tal .
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord barockstil 1800-talets senare del.
2 tim 54m
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, 1800-tal.
7d 1 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/sideboard 1900-talets första hälft.
3 tim 2m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
2d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
4d
Klaffbord, omkring 1900.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
1 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
2d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, omkring år 1900.
1 tim 40m
Matbord, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
1 tim 18m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Schulz, matbord, BOET, Göteborg, 1940-tal.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, Ågesta, 1976.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
1d 22 tim
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
7d 1 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK