670 föremål
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
3d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
1d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
2d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
3d 2 tim
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
4d 3 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
6d 4 tim
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj. 1950-tal.
6d 4 tim
Fåtölj. 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
5d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Michael Sodeau, fåtölj, "Oyster Low", Offecct.
4d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Designers Guild.
23 tim 37m
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK