Signerad Sakari Pykälä och daterad 1966-71. Trärelief 99 x 45,5 x 3 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
300
3 357
317
Utropspris
450 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
26 maj 20:42
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 maj 20:42
250 EUR
26 maj 20:41
225 EUR
26 maj 20:41
200 EUR
26 maj 20:29
175 EUR
21 maj 8:12
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1