Signerad R Selkäinaho och daterad -61. Olja på pannå 32 x 27 cm.
Repa med färgförlust.
Klubbat pris
200
2 238
211
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
26 maj 13:24
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 maj 17:41
190 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 maj 8:23
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 maj 21:22
110 EUR
19 maj 23:13
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1