Carborundumetsning, 1997, signerad 6/60. Bladstorlek 73 x 53 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
2 200
200
213
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
3 jun 14:16
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
3 jun 14:16
2 000 SEK
2 jun 9:05
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
2 jun 8:37
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1