Fanerad med ek samt rotting, lampskärm av plast, spegelns mått 110x90 cm, byråns mått 90x35x70 cm, spegeln etikettmärkt
Bruksslitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10