Game & Watch "Turtle bridge" samt "Fire attack" i originalförpackningar. Bägge med frigolitinserts samt bruksanvisningar. Längd 16 cm. Gakken "Runaway" i originalförpackning. Frigolitinsert samt bruksanvisning medföljer. Längd 15 cm.
Fire attack med tejpad reva. Slitage och veck. Runaway med mindre revor och skador.