Commando Jeff i öppnad europeisk originalförpackning med delvis svensk text. Höjd 26,5 cm. Boris i oöppnad europeisk originalförpackning med delvis svensk text. Höjd 26 cm. Space Leader i oöppnad europeisk originalförpackning. Höjd 26 cm.
Commando Jeffs förpackning öppnad, smärre revor och skador. I övrligt mindre slitage och repor. Enstaka veck.