Örhängen samt kedja ca 18K guld och hänge ca 14 guld med smaragder och diamanter tot. ca. 0.24 ct

Örhängen diameter 7 mm, avtagbar diamantkrans. Hänge diameter 7 mm.
Totalvikt 3,4 g.
Kedja med italienska stämplar, längd 44 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
520
5 918
552
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (7 bud)
13 maj 20:37
520 EUR
13 maj 20:37
500 EUR
12 maj 21:10
470 EUR
12 maj 11:04
450 EUR
11 maj 8:21
400 EUR
8 maj 14:03
300 EUR
7 maj 21:57
150 EUR
Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923