Ann Wärff-Wolf, Jan-Erik Ritzman, Sven-Åke Karlsson, skål samt vas, Transjö.
Rökfärgad glasmatta med på klippt röd kant. Höjd 10, diameter 10,5-16,5 cm. Båda signerade Transjö W.R.C.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10